کارشناسی خودرو در محل

کمتر از ۳۰ دقیقه

پردیس ماشین

مراحل کارشناسی خودرو

ثبت درخواست

۱- ثبت درخواست

جهت انجام کارشناسی فنی، رنگ و بدنه خودرو توسط کارشناسان مجموعه پردیس ماشین می‌توانید درخواست خود را از طریق شماره‌های زیر اعلام نمایید

هماهنگی زمان بازدید

۲- هماهنگی زمان بازدید

پس از ارتباط با واحد تماس، باید مدل خودرو، سال تولید و زمان مناسب برای کارشناسی خودرو را اعلام نمایید تا در اولین فرصت کارشناسان ما در محل مورد نظر شما حاضر شوند

کارشناسی خودرو

۳- کارشناسی خودرو

کارشناسان ما در محل حاضر می‌شوند و اقدام به کارشناسی رنگ و بدنه، سلامت سنجی موتور و گیربکس، بررسی تمامی آپشن‌ها و تجهیزات الکترونیکی خودرو می‌نمایند

مشاوره و قیمت گذاری

۴- مشاوره و قیمت گذاری

.پس از اتمام کارشناسی خودرو با توجه به گزارشات ارائه شده از سوی کارشناسان فنی، مشاوره کامل و قیمت تقریبی خودرو با توجه به معاملات انجام شده در بازا به شما ارائه خواهد شد


پردیس ماشین کارشناسی خودرو کارکرده

انجام کارشناسی فنی، رنگ و بدنه خودرو یکی از مهم‌ترین ارکان در معاملات خودرو صفر و کارکرده می‌باشد. با دریافت کارشناس خودرو قبل از هرگونه معامله می‌توانید از وضعیت فنی، رنگ و بدنه خودرو آگاه شده تا بتوانید قیمت‌گذاری دقیقی را انجام دهید.

کارشناسان خودرو در مجموعه پردیس ماشین با جدیدترین تکنیک‌ها، به‌روزترین تجهیزات و در کمترین زمان ممکن جهت انجام کارشناسی خودرو، در محل مورد نظر شما حاضر خواهند شد.

کارشناسان خودرو مجموعه پردیس ماشین توانایی تشخیص نواحی رنگ و آبرنگ، لیسه گیری، قلم گیری صافکاری و یا تشخیص قطعات تعویض به صورت استوک تعویض و یا شرکتی تعویض را دارند. از مهم‌ترین وظایف کارشناسان در قسمت رنگ و بدنه خودرو بررسی وضعیت شاسی‌ها، تعویض یا تیکه شدن اتاق خودرو می‌باشد.

همچنین در قسمت کارشناسی فنی خودرو وضعیت سلامت موتور، گیربکس، سیستم سوخت‌رسانی، آپشن‌ها، کارکرد واقعی خودرو با استفاده از دستگاه دیاگ مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در پایان کارشناسی رنگ و بدنه، گزارش دقیقی از وضعیت خودرو به صورت کتبی، در برگه کارشناسی معتبر به شما ارائه خواهد شد. در صورت تمایل شما، کارشناسان قیمت‌گذاری مجموعه پردیس ماشین، با انجام استعلامات لازم قیمت دقیق خودرو کارشناسی شده را به شما اعلام می‌نمایند.

در حال حاضر خدمات کارشناسی تضمینی خودرو در محل تنها در شهر تهران در حال انجام می‌باشد. با درخواست کارشناس تضمینی خودرو می‌توانید با خیالی راحت خودرو مورد نظر خود را خریداری نمایید.


نظرات مشتریان ما

آقای محمودی

آقای محمودی

"تجربه خرید خودرویی که برای من انجام دادند خیلی جالب و به یادماندنی بود چرا که کارشناسی بسیار دقیقی انجام دادند و تقریبا می تونم بگم همه چیز و چک کردند"

آقای نظری

آقای نظری

" در کمتر از 24 ساعت ماشینم رو کارشناسی کردید، با یک بار بازدید خریدار و یک قیمت مناسب کار فروش ماشینم رو انجام دادید. واقعا عملکرد مجموعه پردیس ماشین عالی بود "

خانم باقری

خانم باقری

" برای خرید خانه جدید نیاز به پول داشتم و باید خودرو رو به قیمت مناسب میفروختم. به کمک مجموعه پردیس ماشین دو روزه با قیمت مناسب خودورم رو تونستم به فروش برسونم "